Chovatelská stanice BOHEMIA BAY - Beauty Bee Indyk (sheltie - šeltie - shetland sheepdog) a Mabel Černý trůn (dobrman - dobermann), fotogalerie, psí sporty, štěňata a mnoho dalšího.

Fotogalerie

Nelabeauty bee indyk

Nelinka, naše první šeltie a první pes vůbec. I když na výstavách nikdy nijak zvlášť neexcelovala, pro mě je to ten nejkrásnější pes - nejen vzhledově. Druhý takový s její povahou už prostě neexistuje.

Sáramabel černý trůn

Sára, pro mě první pes velkého plemene. Opravdu nás vyškolila, zač je toho loket, pořídit si dobrmana. Opět jsem měla výstavní ambice, opět mě vypekly uši, opět je má lehké a opět kvůli uším nevystavujeme :)

Jessjess jolly gold z benešovské zahrady

Jess, druhá šeltie v rodině. Vytrénoval mou trpělivost k dokonalosti - ne každá šeltie je povahově jako Nelinka :)   Báječná chůva pro štěňátka, skvělý parťák pro každou srandu, který už se na nás bohužel dívá shora.

Společná fotaspolečná fota

Na nejedné fotografii se Nelinka „zubí od ucha k uchu“ na Sáru. Své místo si tu našly i společné hrátky Nely s Jessem a samozřejmě psi našich kamarádů, známých nebo příbuzných.

Akimakim gold bohemia bay

Prvorozené štěňátko v naší chovatelské stanici. Jak štěňátka rostla, bylo postupem času vidět, že Akim bude větší, než by šeltie měla být, přesto je to nádherný pes, kterého by páníčkové neměnili.

Meggieaudrey gold bohemia bay

Malá Megginka byla zamluvená, ještě než se stačila narodit. O tom, že lepší páníčky jsme si nemohli přát, jsme se přesvědčili už během drbacích návštěv. Z Meggie vyrostla opravdu krásná fenečka, která si vzala to nej z obou rodičů.

Chalupachalupa

Tam, kde lišky dávají dobrou noc, jsme koupili pozemek s chalupou, stodolou, seníkem, včelínem a velkou zahradou. Pravda, z budov toho moc nezbylo, a čeká nás ještě spousta práce, ale ten všudypřítomný klid za to stojí.
Uživatelské jméno i heslo = jméno vesnice, kde se chalupa nachází (vše malými písmeny a bez diakritiky)

Sýkorkysýkorky

Další členové, kteří obohatili naši smečku. Mimořádně se nejedná o členy čtyřnohé, nýbrž dvounohé :)   Malá Lucinka se sice měla narodit až v polovině srpna, rozhodla se ale jinak a mamce, taťkovi a sheltrmanům zpestřuje jinak nudný a poklidný život od 18. 7. 2009, Terezka se narodila téměř přesně o 2,5 roku později - 23. 1. 2012.