Chovatelská stanice BOHEMIA BAY - Beauty Bee Indyk (sheltie - šeltie - shetland sheepdog) a Mabel Černý trůn (dobrman - dobermann), fotogalerie, psí sporty, štěňata a mnoho dalšího.

prďolka

Terezka
Plemeno: homo sapiens
Chovatel: Lukáš a Petra Sýkorovi
Narozena: 23. 01. 2012
Zbarvení: díky Bohu opět bílá
Prďolčin prenatální deníček zde
Prďolčin deníček zde
Prďolčiny pokroky zde
   

Naše další miminko, vytoužené, očekávané a chtěné, se mělo narodit 31. ledna 2012, tedy na den přesně o rok později, než se měl narodit Tomášek. Když jsme se na konci třetího měsíce dozvěděli, že čekáme s největší pravděpodobností znovu chlapečka, zamrazilo mne…život je cynik se zvráceným smyslem pro humor.

O dva měsíce později se z chlapečka vyklubala holčička, která o sobě dává vědět už od chvíle, kdy mohla mamince uštědřit první kopanec do břicha, a pokud to tímhle stylem bude pokračovat i nadále, máme se rozhodně na co těšit.

Chvíli jsme si říkali, jak se asi tak Lucinka smíří s faktem, že i když by místo sestřičky nebo bratříčka brala raději pejska, dospělí to naplánovali trochu jinak, ale nakonec se všechno vyřešilo samo. Lucinka se na miminko začala těšit, průběžně pupík pusinkovala a hladila, a když měla „technický den“, sedla si k počítači a dožadovala se dívání na „Telezku“ - tedy puštění videa z 3D ultrazvuku.

Terezka mne nezastihla nepřipravenou, jako Lucinka, a narodila se 23. ledna. Přesto jsme se dozvěděli, že byl zřejmě chybně vypočítaný termín porodu a i Terezka je lehce nedonošená. Ale to nevadí ani nám, ani Lucince, která se s příchodem Terezky stala máminou pomocnicí, pečlivou chůvou a hlavně (a to především) velkou ségrou.