Chovatelská stanice BOHEMIA BAY - Beauty Bee Indyk (sheltie - šeltie - shetland sheepdog) a Mabel Černý trůn (dobrman - dobermann), fotogalerie, psí sporty, štěňata a mnoho dalšího.

Štěňata

V současnosti neplánujeme žádná štěňata.

Štěňátka vyrůstají s námi v bytě. Socializaci nepodceňujeme a věnujeme jim veškerý volný čas a snažíme se odchovat vyrovnané a průbojné pejsky se zdravým sebevědomím. U našeho prvního vrhu se naše snaha zdařila - obě štěňata byla (a stále jsou) vstřícná, hravá, nebojácná a tak trochu drzá … každou návštěvu vítala kousnutím do palce u nohy nebo jiného dostupného místa.

Jsme šťastní, když si štěňátko pořizuje nový majitel především jako kamaráda a společníka. Pokud se rozhodne i pro výstavy a chov, jsme rádi a nabízíme svou pomoc.

Štěňátko předáme majitelům ve věku osmi týdnů, naočkované, odčervené, otetované. Samozřejmostí je kupní smlouva, očkovací průkaz, průkaz původu, ale také krmivo na několik prvních dní, na které je štěně zvyklé, jeho oblíbená hračka a CD s fotografiemi od prvního dne narození.

Vítáme trvalý kontakt s majiteli našich štěňátek a nabízíme veškeré rady, týkající se výstav, chovu nebo výcviku. Nezávazné návštěvy jsou u nás srdečně vítány nejen ze strany naší, ale i ze strany našich pejsků, kteří jsou ochotni nechat se kdykoli a kýmkoli drbat.